Ismét pontot vesztett az MTK

2008. augusztus. 03., 22:54   |

A Soproni Liga 2. fordulójának vasárnapi összecsapásán a kék-fehérek hazai pályán 1-1-es döntetlent értek el a Honvéd ellen.

Büntetőt is hibázott az MTK

MTK Budapest-Budapest Honvéd 1-1 (1-1)
Vezette: Mészáros István (Viszokai László, Kis Zoltán)
Gólszerző: Pál a 34., ill. Hercegfalvi a 22. percben

Jó iramban kezdődött a mérkőzés, mindkét együttes előtt adódtak lehetőségek, az első húsz percben azonban nem zördültek meg a hálók. Az első gól a 22. percben esett, ekkor Hercegfalvi Zoltán kapott jó indítást, átvette a labdát és a hazai védők közt 14 méterről a jobb alsó sarokba lőtt (0-1). A 30. percben egyenlíthetett volna az MTK, de Pátkai Máté büntetőből sem találta el a kaput. A 34. perc aztán meghozta az egyenlítést: egy védelmi hiba után Pál András került helyzetbe, majd egy csel után 15 méterről a jobb alsó sarokba helyezett (1-1). A második félidő kemény csatát hozott, de újabb gól már nem esett, így megosztozkodtak a pontokon a csapatok.