Négyet lőtt a Mezőkövesd, kikapott a Vasas és a Honvéd

2024. szeptember. 22., 20:06   |

A Merkantil Bank Liga 7. fordulójában a Mezőkövesd 4-1-re győzte le a Kisvárdát, míg a Vasas 3-2-re kapott ki a Soroksár otthonában. A Budapest Honvéd Csákváron maradt alul.

A kispestiek a 7. percben kerültek hátrányba Csákváron, majd a 20. percben Pekár kiállítása miatt emberhátrányba is. Innen nem volt kérdés, hogy a hazaiak szerzik meg a három pontot, 3-1 lett a vége.

Pintér Attila vereséggel debütált a bajnokságban a Vasas kispadján, a Soroksár 3-2-re győzte le az Angyalföldieket.

Az előző idényt az OTP Bank Ligában töltő csapatok rangadóján a Mezőkövesd magabiztos, 4-1-es győzelmet aratott a Kisvárda ellen.

A Tatabánya kétszer is vezetett a Kozármisleny otthonában, végül mégis kikapott, a hazaiak a hajrában szerzett gólokkal 3-2-re nyerték meg a találkozót.

Az éllovas Szentlőrinc hétfőn este lépett pályára a Kazincbarcika otthonában, a borsodi együttes 2-0-s győzelemmel vette el riválisa veretlenségét.